Запам'ятати Забули пароль
Реєстрація
На головну

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: sapersat 
Форум » Counter-Strike » Тактика » Тактика гри на de_dust2 (de_dust2 - це..)
Тактика гри на de_dust2
tracerДата: Понеділок, 06.12.2010, 18:17 | Повідомлення # 1
Група: Друзі
Ранг:
Підполковник
Повідомлень: 100
Нагороди: 6
Репутація: 6 Стать: Чоловік
Тактика гри на de_dust2
de_dust2 - це логічне продовження популярної карти de_dust. Мета і завдання ті самі - терористи (Т) повинні встановити бомбу, а контр-терористи (CT), відповідно, її знешкодити.
Однак не все так просто, як у старому доброму дасті. Якщо на старій класичній карті CT досить перекрити тунель і вихід з під мосту, тобто, простіше кажучи, закрити два виходи з кишки і стежити, щоб T не пройшли під мостом, то на de_dust2 Т отримали більш оперативний простір для своїх дій, і з цього можна вважати de_dust2 більш збалансованою і врівноваженою картою.
Почнемо з поведінки СТ (тут і далі розглядається тактика при грі 4х4). Перекрити дві бази на цій карті просто не можливо в силу того, що терористи мають 6 (!) Варіантів розвитку атаки. Розглянемо їх докладніше:
Т атакують базу B через тунель безпосередньо
Т атакують базу В через тунель - дерев'яні ворота 2 * - з заходом на неї з боку бази СТ
Т атакують базу В через дерев'яні ворота 2, із заходом на її з боку бази СТ
Т атакують базу А безпосередньо через дерев'яні ворота 1 *
Т атакують базу А через лівий вихід над базою СТ
Т атакують базу А через дерев'яні ворота 2 із заходом на неї через базу СТ.
З огляду на наведені вище варіанти стає ясно - СТ реально не встигають перекрити можливі шляхи розвитку атаки Т, варіант розподілу СТ на дві групи і закриття цими групами безпосередньо баз А і В так само не прийнятний, в силу того, що Т, якщо вони діють мобільною групою (простіше кажучи разом), завжди опиняються в чисельній більшості (в даному випадку 4 проти 2) і при рівному скілу гравців обох команд захоплюють базу з мінімальними втратами, встановлюють бомбу і встигають до приходу другої групи СТ зайняти кругову оборону місця закладення бомби.
Виходячи з вище сказаного шансів на перемогу у СТ практично немає. Але як показала практика при певній тактиці зупинити Т все-таки можна! Як же це зробити?
Існують два варіанти:
Найпростіший - СТ повинні самі атакувати Т. Зьявившись СТ сходу атакують Т через дерев'яні ворота 2, безпосередньо зустрічаючи Т у розвилки (дерев'яні ворота 1 - прохід на базу А ліворуч), при цьому один з СТ (бажано біжить першим) повинен обов'язково забігти в тунель і піднявшись по сходах зустріти Т якщо вони підуть за варіантом 1, при цьому решта СТ повинна різко перегрупуватися і повернувшись назад через дерев'яні ворота 2 атакувати залишилися Т через дерев'яні ворота 3 * на базі В.
Якщо перший спосіб через переваги Т в швидкості не проходить, слід діяти так. СТ діляться на двох розвідників і так звану "групу швидкого реагування". У момент старту раунду розвідники через дерев'яні ворота 2 висуваються в наступних напрямках: перший в тунель до можливої атаки Т бази В, другий вгору до розвилки ведучою на базу А. Завдання розвідників виявити супротивника і передати "групі швидкого реагування" повідомлення про майбутню атаку Т. У бій вступати вони не повинні або принаймні не повинні, можна просто кинути пару світлових гранат, дезорієнтувати супротивника або послати їм навздогін HE. Поведінка "групи швидкого реагування" повинно бути наступним: під час дій розвідників вони залишаються на своїй базі і чекають повідомлення про місце атаки Т, отримавши його, "ДБР" спішно висувається на місце передбачуваної закладки бомби, а один з вільних розвідників так само спрямовується туди , інший накриває супротивника з тилу в підсумку Т опиняються в кільці оточення. Спорядження розвідників: Mp5, дві світлових і хе гранати, броня + шолом. Спорядження "ДБР": Сolt M4A1 або Steyr AUG, хе граната (якщо є гроші можна світлові), дифузії-кид, броня + шолом.
В ідеалі все має виглядати саме так, при такій тактиці СТ можуть виграти карту або на худий кінець програти її з мінімальним рахунком. Що надалі (це стосується гри на чемпіонаті з офіційними правилами) допоможе, за умови перемоги команди за Т, виграти карту.
З контр-терористами все ясно, що ж за такої грамотної тактики СТ залишається робити терористам ... Спробуємо розібратися. Варіанти атаки Т двох баз були розглянуті нами вище, і в принципі вони залишаються в силі, але при певній тактиці. По-перше Т як і СТ повинні розділити коло завдань кожного гравця. Наприклад: розвідник, штурмовики і що прикриває. На початку раунду Т повинні триматися строго разом і вибравши напрямок атаки рухатися наступним порядком - першим йде розвідник, далі штурмовики, останнім прикриває.
Розвідник - гравець, який, зьявившись на респі, вибирає напрямок атаки всієї команди і направляє її за собою за допомогою команди Follow me. У озброєння розвідника повинні входити: Mp5, світлові, "Не" і димова гранати, броня + шолом. Головне його завдання - це розвідка боєм! Розвідник вступає в бій з будь-якими, навіть з переважаючими силами противника і повідомляє інших членів команди про їх кол-ве і по можливості про місце розташування. Якщо відстань до супротивника середнє і безпосередньої загрози ближнього бою немає, розвідник вступає в бій і до підходу основних сил промацує вогневі позиції супротивники, для того, щоб штурмовики йдуть слідом знали, де знаходиться мету.
Штурмовики - гравці, що володіють хорошою стріляниною на малих і середніх дистанціях, їх завдання після розвідки швидко придушити вогневі точки противника, давши групі можливість прорватися до місця закладки бомби. Озброєння штурмовиків: AK-47, SIG-550 або Mp5 (якщо немає грошей), набір гранат і броня + шолом.
Прикриває - гравець, що йде в групі останнім і відповідає за прикриття її з тилу. Доцільно, щоб бомба теж знаходилася у нього в силу того, що він останнім вступає в бій (а може і взагалі не вступити) і, отже, отримує реальний шанс доставити бомбу до місця закладки. Прикриває може використовувати будь-яку зброю, але бажано АК-47, який особливо корисний при прикритті і в ближньому бою, крім цього звичайно набір гранат і броня + шолом.
Якщо СТ роблять сильний вогневий опір і взяти місце закладки з першого штурму не вдається Т доцільно змінити напрям атаки. Робити це потрібно не помітно для противника. Розвідник продовжує вести бій на дистанції і всім своїм виглядом (кидає гранати тощо) показує, що група буде атакувати місце закладки саме в цьому напрямку. Тим часом, штурмовики і що прикриває, або заходять на це ж місце закладки з іншого боку, що буде повною несподіванкою для СТ, або взагалі йдуть на інше місце закладки, при цьому один з штурмовиків може, так само для дезорієнтації противника атакувати СТ з тилу, щоб вони остаточно повірили в можливість атаки саме в цьому напрямку. А прикриває і другий штурмовик спокійно встановлюють бомбу і займають оборону.
* Дерев'яні ворота 1 - ворота на місце закладки А

Допомогла Стаття постав "+"


Допомiг тобi натисни "+"Повідомлення відредагував lucifer - Понеділок, 06.12.2010, 18:37
off
tarzanДата: Вівторок, 07.12.2010, 08:51 | Повідомлення # 2
Група: Перевірені
Ранг:
Полковник
Повідомлень: 164
Нагороди: 3
Репутація: 10 Стать: Чоловік
lucifer, Для цього є інший розділ - Форум » Counter-Strike » Тактика
off
tracerДата: Вівторок, 07.12.2010, 11:46 | Повідомлення # 3
Група: Друзі
Ранг:
Підполковник
Повідомлень: 100
Нагороди: 6
Репутація: 6 Стать: Чоловік
выбачте не побачив(

Допомiг тобi натисни "+"

off
sapersatДата: Вівторок, 07.12.2010, 12:41 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Ранг:
ADMIN
Повідомлень: 988
Нагороди: 125
Репутація: 161 Стать: Чоловік
Переніс в розділ Тактика
off
tracerДата: П'ятниця, 10.12.2010, 23:32 | Повідомлення # 5
Група: Друзі
Ранг:
Підполковник
Повідомлень: 100
Нагороди: 6
Репутація: 6 Стать: Чоловік
дякуЮ) ua

Допомiг тобi натисни "+"

off
QuickДата: Вівторок, 04.01.2011, 12:14 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Ранг:
Новачок
Повідомлень: 29
Нагороди: 0
Репутація: 1 Стать: Чоловік
Дякуюю
ставлю +


[url=http://masters.pp.ua/][img]http://imgs.su/tmp/1296992143-128.jpg[/img][/url]
off
Форум » Counter-Strike » Тактика » Тактика гри на de_dust2 (de_dust2 - це..)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
РЕКЛАМА
Статистика Форуму
Останні теми Популярні теми Кращі користувачі Нові користувачі
Переклад сервісу STEAM (7)
А Вам слабо долічити до 2009 ??? :)) (929)
Вчимося стрибати різні стрибки в КС (76)
Який привайдер ви обираєте або на вашу думку найкращий?? (13)
FAQ/Гайд по раскрутке Сервера CS 1.6 (0)
Сервера cs 1.6 (0)
Шукаю людей для спілкування (0)
Стім акаунти продаю дешево (0)
Продам шаблон для скачки CS (0)
Як поміняти зброю з лівої руки на праву? (17)
Продаю стім акаунти ( дешево ) ! (61)
А Вам слабо долічити до 2009 ??? :)) (929)
Готовий і настроєний сервер v.1.0 УКРАЇНСЬКОЮ by sapersat (150)
Відгадай гру по скріну! (150)
Міста (98)
IP ваших серверів (95)
Гра "Три букви" - Розшивруй букви (88)
Роздача 7-8 знаків від WriterMix (82)
Сервер видно в пошуку + підтримка steam (80)
Готовий і настроєний сервер CS 1.6 v2.0 UA by sapersat (77)
Вчимося стрибати різні стрибки в КС (76)
Як відкрити порт в модемі D-Link DSL-2500U/BRU/D (61)
sapersat Постів [ 988 ]
BOGDANCS Постів [ 240 ]
prukolprukol6 Постів [ 214 ]
CJ Постів [ 186 ]
CH@iIIeP16 Постів [ 166 ]
tarzan Постів [ 164 ]
nazik100 Постів [ 143 ]
Redmix360 Постів [ 137 ]
Menisk Постів [ 120 ]
WriterMix Постів [ 118 ]
maroder Постів [ 104 ]
TorreS Постів [ 102 ]
tracer Постів [ 100 ]
Carbon Постів [ 96 ]
golfimbul Постів [ 86 ]
spaulet(01:41)
biobi(22:32)
trep(22:07)
vadik111(16:36)
saturn(14:12)
Mavavto(18:33)
vaxa(16:24)
1ivan1(23:42)
iStark(22:17)
kip(18:31)
Nalpenko1(02:12)
kasper01(17:18)
Valik(21:55)
Amid1212(22:21)
Looney_94(19:30)

Нових сьогодні: 0

РЕКЛАМА