Запам'ятати Забули пароль
Реєстрація
На головну

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: sapersat 
Форум » Counter-Strike » Тактика » Тактика на карті cs_747 (Тактика на карті cs_747)
Тактика на карті cs_747
nazik100Дата: Четвер, 17.06.2010, 20:30 | Повідомлення # 1
Група: Заблоковані
Ранг:
Підполковник
Повідомлень: 143
Нагороди: 11
Репутація: 20 Стать: Чоловік
Тактика гри на мапі cs_747 Ідея, яка покладена в основу cs_747, зустрічалася в чортовій дюжині голлівудських бойовиків категорії В. Терористи в черговий раз захопили літак з невинними пасажирами і загрожують перебити всіх заручників, якщо держава не піде на поступки. Далі слід стандартний список вимог, який знають напам'ять навіть ті люди, які зроду не мали вдома телевізора. Зрозуміло, виконувати вимоги сепаратистів ніхто не збирається, і всі знову вирішують грамотні дії спеціальних підрозділів. Однак те, що в кіно проходить на ура, в житті (та й в Counter-Strike) зробити значно складніше. І якщо голлівудський герой-одинак запросто розбирається з терористами за дві секунди, то команді Контртерористів зробити це дуже важко. А пояснюється такий дисбаланс сил самої архітектурою рівня. Терористи сидять у літаку, всі входи до якого (а всього їх три) однаково важкі й небезпечні. Крім усього іншого, в тісних приміщеннях літака дуже легко пристрелити безневинного заручника замість терориста, так як реагувати доводиться миттєво, - і оцінити, хто стоїть перед тобою, найчастіше просто не встигаєш. Однак пограти на цій карті потрібно просто обов'язково, якщо ви збираєтеся домогтися хоч яких-небудь серйозних успіхів в Counter-Strike, оскільки кращого полігон для відпрацьовування командних дій і швидкості реакції, ніж cs_747, просто не знайти. Ну а тепер розглянемо тактику гри на цій карті детальніше. Почнемо, традиційно, з атакуючої сторони, тобто з команди Контртерористів.
Отже, в літак можна проникнути трьома шляхами - через трюм, через "рукав" або кабіну пілота. Розглянемо кожен із цих варіантів, попутно обговоривши їх достоїнства і недоліки.

Трюм. Головним плюсом штурму через трюм є те, що з нього є цілих два шляхи, що дозволяють потрапити в різні частини літака. Причому другий шлях (той, який веде по сталевій драбинці, закритої зверху гратами) дозволяє вмить потрапити до двох заручникам. Трап, що веде в трюм, досить широкий, що дозволяє вести штурм відразу декільком бійцям одночасно. Однак цей спосіб навряд чи не самий небезпечний. Почнемо з того, що навіть піднятися по трапу без неприємностей навряд чи вдасться. Трап розташований під дуже незручним кутом, а це, по-перше, заважає закидати всередину гранати, і по-друге, якщо терорист буде чекати вас в засідці навпроти входу, то він побачить вашу голову задовго до того, як ви встигнете його помітити. Тому діяти потрібно в такий спосіб. Спочатку проводимо профілактичну зачистку місцевості, закидаючи в трюм одну розривне гранату і два flashbang з проміжком у два-три секунди. Це повинно, принаймні, на деякий час дезорієнтувати і відвернути котрі очікують вас терориста. Потім двоє бійців вриваються по трапу в трюм, причому один з них бере під контроль правий кут (там розташовано просто ідеальне місце для засідки), а другий прикриває ліворуч. Таким чином, ви отримаєте певну гарантію того, що хоча б один з Контртерористів зуміє пробитися всередину і зміцнитися там до підходу решти команди. Ну а потім, зайнявши трюм, можете діяти на власний розсуд - відправити частину команди з першої сходах, а частина - за другою, або прориватися всім скопом по одному з двох шляхів. Запам'ятайте, трюм буквально напханий різними ящиками, які являють собою ідеальне місце для засідки. Небезпека може підстерігати буквально на кожному розі, тому слід проявляти максимальну обережність.

"Рукав". Основна перевага цього шляху полягає в тому, що він дозволяє дуже швидко і відносно безпечно потрапити всередину літака. Звичайно, іноді терористи можуть організувати контратаку і зустріти вас у "рукаві", але трапляється це дуже рідко. Потрапивши в салон, слід розділити сили навпіл, щоб один загін йшов по лівому проходу, а другий - по правому. У чому мета цього маневру: терористи дуже люблять ховатися між сидіннями, однак контролювати відразу два шляхи їм дуже важко. Якщо ж обійти салон з двох сторін, терористи не зможуть протиставити вам практично нічого. Для того, щоб убезпечити себе перед штурмом чергової приміщення, не зайвим буде закинути туди flashbang або димову гранату. Але застосовувати НЕ-гранати категорично не можна - можна запросто убити заручників.

Кабіна пілота. Цей варіант можна використовувати в якості запасного, оскільки провести через нього повноцінний штурм практично неможливо. А от для нанесення відволікаючого удару він підходить ідеально. Головний його недолік - те, що проникнути в кабіну за один раз може тільки один боєць. Та й там на нього вже може чекати пастка. Тому, розбивши скло, не слід одразу ломитися в кабіну. Набагато більш правильним буде почекати п'ять секунд, закинути всередину flashbang і тільки після цього лізти самому. Обережним треба бути і на виході з кабіни - за дверима частенько ховаються супротивники, так що перед виходом рекомендується "прочистити" коридор, жбурнувши туди одну гранату.

Тепер обговоримо загальні принципи гри Контртерористів. На cs_747, втім, як і на багатьох інших картах в Counter-Strike, атака "в лоб" майже ніколи не приводить до успіху. І якщо всією командою спробувати штурмувати літак з одного з перерахованих вище напрямків, шанс потрапити в пастку дорівнює чи не ста відсотків. Так що атакувати будемо по-іншому - кількома групами і з декількох напрямків одночасно.

Отже, ділимося на дві групи по два-три людини в кожній. Перша група йде до кабіни пілота і чекає сигналу. Друга відправляється до трюмі. За сигналом командира обидва підрозділи одночасно вриваються в літак і починають рух назустріч один одному. Проте можна поступити і трохи інакше. Спочатку в літак пробивається одна з груп і всіляко демонструє намір прориватися саме на цьому напрямку. А коли терористи клюнуть на вашу хитрість і стягнуть більшу частину своїх сил в одне місце, настає черга другої групи, яка завдає удару в тил противника.

Щоб постійно вводити опонентів в оману, періодично міняйте напрями атаки. Наприклад, одну групу можна відправити через "рукав", а другу через трюм. Хоча і тут можливо безліч різних варіантів.

Ще один варіант. Вся команда дружними зусиллями пробивається в трюм, де ділиться на два загони і починає штурм за двома напрямками - по східцях і по сталевій драбинці. Основною перевагою цієї тактики є те, що вона дозволяє сконцентрувати максимальні зусилля на одному напрямі на початковому етапі штурму і таким чином мінімізувати можливі втрати. Діяти подібним чином занадто часто, втім, не рекомендується, оскільки дуже великий ризик догодити всією командою в підстроєна пастку.

Останній варіант передбачає штурм літака всією командою через "рукав", а потім повільно і обережно, як це описувалося вище, просування вперед. Повільне пересування забезпечує відносну безпеку, оскільки з окремими терористами команда контрою впорається без особливих зусиль. Єдине, що потрібно зробити, - обрати людину, яка буде постійно прикривати тил, адже якщо терористи розкусять ваш задум, вони цілком можуть відправити пару бійців в обхід, щоб завдати вам несподіваний удар у тил. Ну і традиційне нагадування - не вважайте все, що написано вище, істиною в останній інстанції. Це всього лише керівництво до дії, а все інше має зробити ваша фантазія.

Перейдемо до розгляду тактики при грі за терористів. Вони є обороняється стороною, тому найчастіше вам доведеться використовувати наступний хід - відступ із заманюванням опонентів у пастки. Спочатку скажемо пару слів про те, як захищати окремі ключові точки, а потім перейдемо до розгляду загальних тактичних рекомендацій.

Простіше всього організувати оборону в трюмі, так як розкидані повсюди ящики представляють собою готове місце для засідки. Праворуч від входу розташоване справжнісіньке кулеметне гніздо, звідки можна стримувати супротивників практично поодинці. Ще один боєць, озброєний яких-небудь стовбуром з оптикою, займає позицію в протилежному від входу кінці трюму. Фокус у тому, що в багажному відділенні дуже погане освітлення, і навіть якщо Контртерористів, що пробрався в трюм, подивиться у ваш бік, не факт, що він вас помітить. А от ви противника в оптичний приціл будете бачити просто чудово. Та й інших сховищ у трюмі предостатньо.

Організувати оборону кабіни пілотів теж досить просто. По-перше, можна зіграти на випередження. Для цього один терорист заходить в кабіну і чекає, поки над огорожею не з'явиться голова Контртерористів. Після цього залишається зробити лише влучний постріл. Справа в тому, що на такий трюк терористи вирішуються дуже рідко, і контри, як правило, не очікують засідки в самій кабіні. Однак якщо ризик - не ваш уділ, є більш надійний спосіб. Вірніше, їх навіть два. Перший - один з бійців сидить біля дверей і чекає. Як тільки лунає звук розбитого скла, він, почекавши два-три секунди, відкриває двері, закидає в кабіну розривне гранату і відступає на колишню позицію (або йде до заручників). Після цього добити пораненого контра не складе особливих труднощів. Другий спосіб взагалі не передбачає проникнення ваших бійців в кабіну. Терорист сидить за рогом, але так, щоб з його позицією було видно двері в пілотську кабіну. Двері досить вузька, так що супротивники зможуть протиснутися всередину тільки по одному. Так що ваш боєць цілком впорається з відстрілом одиночних мішеней. Якщо ж противник вирішить закидати вас гранатами, можна просто відступити за кут або, обійшовши провідну вниз сходи, зайняти позицію з іншого боку від дверей.

А от про оборону виходу з "рукави" сказати практично нічого. Якщо противник веде штурм з цього напрямку, то, як правило, доводиться відходити в салон і вже там чинити опір. Пояснюється це тим, що на виході з "рукава" немає ні одного пристойного укриття і відобразити масований штурм дуже непросто. Врахуйте, утримувати салон одному бійцеві практично неможливо (з причин, описаним вище), так що діяти краще всього в парі. При цьому кожен терорист контролює свій прохід, а у разі необхідності допомагає товаришеві. Крім того, почувши тупіт Контртерористів, буде незайвим кинути до виходу з "рукави" парочку розривних гранат. Зрідка можна влаштовувати контрвипади, атакуючи супротивника в самому "рукаві".

Головне при грі за терористів на cs_747 - правильно розподілити своїх бійців. Одного відправляємо до пілотської кабіни (повірте, якщо цей боєць не новачок в CS і слідуватиме наведеними вище порад, то атак з цього напрямку можна не побоюватися), ще два бійці займають позиції в салоні, приготувавшись відображати атаку з "рукави". Оборону трюму, в принципі, може здійснювати і одна особа. Правда, в цьому випадку краще вручити йому щось могутнє і з оптичним прицілом, наприклад AWP, надавши можливість відстрілювати забігали в трюм контрою з безпечної відстані. Тоді останній боєць у команді терористів буде грати роль своєрідної "швидкої допомоги", допомагаючи тим товаришам, яким доводиться особливо скрутно. Але можна і просто відправити його в трюм з самого початку раунду, організувавши практично непробивну оборону багажного відділення. Але тут вже доведеться дивитися за обставинами, що потрібніше - боєць у резерві або надійний захист трюму. Подібна розстановка сил гарантує практично повний захист від проникнення противника. Але і вона цілком може зазнавати творчої модернізації.


off
nikita-1997Дата: Неділя, 20.06.2010, 15:21 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Ранг:
Гість
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0 Стать: Чоловік
ua

puzoSMS!!!
off
Форум » Counter-Strike » Тактика » Тактика на карті cs_747 (Тактика на карті cs_747)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
РЕКЛАМА
Статистика Форуму
Останні теми Популярні теми Кращі користувачі Нові користувачі
Переклад сервісу STEAM (7)
А Вам слабо долічити до 2009 ??? :)) (929)
Вчимося стрибати різні стрибки в КС (76)
Який привайдер ви обираєте або на вашу думку найкращий?? (13)
FAQ/Гайд по раскрутке Сервера CS 1.6 (0)
Сервера cs 1.6 (0)
Шукаю людей для спілкування (0)
Стім акаунти продаю дешево (0)
Продам шаблон для скачки CS (0)
Як поміняти зброю з лівої руки на праву? (17)
Продаю стім акаунти ( дешево ) ! (61)
А Вам слабо долічити до 2009 ??? :)) (929)
Готовий і настроєний сервер v.1.0 УКРАЇНСЬКОЮ by sapersat (150)
Відгадай гру по скріну! (150)
Міста (98)
IP ваших серверів (95)
Гра "Три букви" - Розшивруй букви (88)
Роздача 7-8 знаків від WriterMix (82)
Сервер видно в пошуку + підтримка steam (80)
Готовий і настроєний сервер CS 1.6 v2.0 UA by sapersat (77)
Вчимося стрибати різні стрибки в КС (76)
Як відкрити порт в модемі D-Link DSL-2500U/BRU/D (61)
sapersat Постів [ 988 ]
BOGDANCS Постів [ 240 ]
prukolprukol6 Постів [ 214 ]
CJ Постів [ 186 ]
CH@iIIeP16 Постів [ 166 ]
tarzan Постів [ 164 ]
nazik100 Постів [ 143 ]
Redmix360 Постів [ 137 ]
Menisk Постів [ 120 ]
WriterMix Постів [ 118 ]
maroder Постів [ 104 ]
TorreS Постів [ 102 ]
tracer Постів [ 100 ]
Carbon Постів [ 96 ]
golfimbul Постів [ 86 ]
spaulet(01:41)
biobi(22:32)
trep(22:07)
vadik111(16:36)
saturn(14:12)
Mavavto(18:33)
vaxa(16:24)
1ivan1(23:42)
iStark(22:17)
kip(18:31)
Nalpenko1(02:12)
kasper01(17:18)
Valik(21:55)
Amid1212(22:21)
Looney_94(19:30)

Нових сьогодні: 1

РЕКЛАМА