Запам'ятати Забули пароль

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: sapersat 
Форум » Counter-Strike » Тактика » Тактика гри з m4a1
Тактика гри з m4a1
BOGDANCSДата: Неділя, 06.03.2011, 18:25 | Повідомлення # 1
Група: Релізер
Ранг:
Полковник
Нагороди: 18
Репутація: 27 Стать: Чоловік

Тактика гри з зброєю m4a1

M4A1, Colt, 4-3, називайте як завгодно, є ймовірно кращею зброєю в грі як для профі, так і для новачка. Практично будь-який боєць, який грає більш-менш збалансовано, відчуває себе значно краще з Кольтом, ніж з террорскім еквівалентом АК47. Давайте ж розберемося в причинах цього феномена.

Глушник - найбільш спірний момент в грі. З одягненим глушником Кольт втрачає частину забійної сили і влучності, але зате не створює стільки шуму. Схоже все, навіть профі, сперечаються варто використовувати глушник чи ні. Особисто я вважаю за краще використовувати, тому що втрати в потужності не настільки великі, а можливість зняти ворога залишаючись невиявленими дає величезну перевага. Глушник незамінний, коли ти - один з останніх, що вижили. Навіть якщо твої постріли почують - дуже важко зрозуміти звідки вони йдуть. До того ж, навчитися управлятися з глушником, займе стільки ж часу, як і без нього, так що це лише справа смаку.

Як і більшість інших стволів, кращий спосіб стрілянини - короткі черги. Ідеальний варіант - 3-4 патрона з паузами на відновлення прицілу. Але при цьому Кольт - лідер у влучності, коли мова заходить про повністю автоматичній стрільбі. Так що якщо ворог дуже близько або майже мертвий (так що вистачить одного удару) - тисніть на гашетку, Кольт подбає про решту. Віддача у m4a1 веде приціл вгору і вправо, так що якщо ви даєте раду з цією зброєю непогано - спробуйте виправляти приціл не перестаючи стріляти.

Щоб точно стріляти з Кольтом, цілтесь в груди. Черга в 2-3 патрона при присідані - це те, що потрібно. Перша куля вдарить в груди, наступна віддача змістить прямо в голову. Якщо перша черга не покінчила з ворогом - змістити трохи трохи вбік, почекайте поки відновиться приціл (приблизно чверть секунди) і повторіть вправу. Якщо ворог і так поранений, то перша черга напевно вб'є його, якщо ж ні - друга довершить розпочате.

У ближньому бою з M4A1 найкраще втопить гашетку поки ворог не буде мертвий. Бувають винятки, але в більшості випадків це працює через відносно високої влучності Кольта в повністю автоматичному режимі.

Влучність і тиша Кольта легко роблять його переважно AK. Єдиний реальний недолік цієї зброї - відносно висока вартість. У результаті СТ часто мають перевага. І завжди можна бачити як радіє тер, якому вдалося підібрати Кольт і як він злиться втрачаючи його. Так що наступного разу, побачивши один з цих чорних, елегантних, гарних стволів - підбирай!

Прикріплення: 2517697.jpg(24Kb)

Мій сайт xapkov-team.org.ua

Повідомлення відредагував BOGDANCS - Неділя, 06.03.2011, 18:51
off
prukolprukol6Дата: Неділя, 06.03.2011, 18:59 | Повідомлення # 2
Ранг:
Полковник
Нагороди: 22
Репутація: 35 Стать: Чоловік
Глушник - найбільш спірний момент в грі. З одягненим глушником Кольт втрачає частину забійної сили і влучності, але зате не створює стільки шуму. Схоже все, навіть профі, сперечаються варто використовувати глушник чи ні. Особисто я вважаю за краще використовувати, тому що втрати в потужності не настільки великі, а можливість зняти ворога залишаючись невиявленими дає величезну перевага. Глушник незамінний, коли ти - один з останніх, що вижили. Навіть якщо твої постріли почують - дуже важко зрозуміти звідки вони йдуть. До того ж, навчитися управлятися з глушником, займе стільки ж часу, як і без нього, так що це лише справа смаку.

Дещо не згодний з вище сказаним. Головною відмінністю режимів з глушником і без є те, що без глушника більша забійна сила, не набагато менша точність. А з глушником майже та сама забійна сила, і менша віддача та більша точність. Звук тут ролі зовсім не грає, адже ви ж не слухаєте музику і граєте в кс ? Отже, на близьких і середніх дистанціях вдягаємо глушник і косимо в зажим, а на далеких відстанях знімаємо глушник і методично невеликими чергами вбиваємо ворога.

"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко

Повідомлення відредагував prukolprukol6 - Неділя, 06.03.2011, 19:01
off
BOGDANCSДата: Неділя, 06.03.2011, 19:07 | Повідомлення # 3
Ранг:
Полковник
prukolprukol6, я зовсім заплутався ......

off
prukolprukol6Дата: Неділя, 06.03.2011, 19:22 | Повідомлення # 4
Ранг:
Полковник
BOGDANCS, в чому ж там заплутуватися ?
Те, що написав ти:

Те, що думаю я:
Дещо не згодний з вище сказаним. Головною відмінністю режимів з глушником і без є те, що без глушника більша забійна сила, не набагато менша точність. А з глушником майже та сама забійна сила, і менша віддача та більша точність. Звук тут ролі зовсім не грає, адже ви ж не слухаєте музику і граєте в кс ? Отже, на близьких і середніх дистанціях вдягаємо глушник і косимо в зажим, а на далеких відстанях знімаємо глушник і методично невеликими чергами вбиваємо ворога.

off
BOGDANCSДата: Неділя, 06.03.2011, 19:25 | Повідомлення # 5
Ранг:
Полковник
prukolprukol6, ну я вважаю що глушник не варто одягати коли грає дуже багато людей. Але він збільшує влучніст, і я його практично завжди одягаю, коли на серві не дуже багато людей, десь менше 6 на 6, 5 на 5

off
prukolprukol6Дата: Неділя, 06.03.2011, 20:14 | Повідомлення # 6
Ранг:
Полковник
BOGDANCS, до чого тут взагалі кількість гравців ? Це не є вагомо для стрільби без глушника, чи без.

off
BOGDANCSДата: Неділя, 06.03.2011, 20:30 | Повідомлення # 7
Ранг:
Полковник
prukolprukol6, ну коли на тебе вибігає більше 2-3 гравців, до з глушаком буде важко впоратися

off
prukolprukol6Дата: Неділя, 06.03.2011, 21:05 | Повідомлення # 8
Ранг:
Полковник
BOGDANCS, якраз то буде легше, бо з глушником менший розкид і можна в зажим висушити трьох.

off
BOGDANCSДата: Неділя, 06.03.2011, 21:20 | Повідомлення # 9
Ранг:
Полковник
prukolprukol6, треба що користувачі по цій темі щось писали, а то вдох толкти ..

off
CJДата: Неділя, 06.03.2011, 21:25 | Повідомлення # 10
Група: Перевірені
Ранг:
Полковник
Нагороди: 6
Репутація: 12 Стать: Чоловік
Мені наприклад m4a1 with muffler дуже зручно оскільки я з ним граю понад 3-4 роки, це мені дуже помогло непогано навчитися керувати ним, коли я беру m4a1 без muffler'а, то мені здається що я трохи розучився грати))) бо досить сильна відмінність з глушником чи без! Але без глушника легко стріляється і m4a1 трохи краще тебе слухає ніж з ним!

Проект: www.101fps.org.ua

Повідомлення відредагував CJ - Неділя, 06.03.2011, 21:27
off
sapersatДата: Неділя, 06.03.2011, 22:45 | Повідомлення # 11
Група: Адміністратори
Ранг:
ADMIN
Нагороди: 125
Репутація: 161 Стать: Чоловік
Quote (BOGDANCS)
ну коли на тебе вибігає більше 2-3 гравців, до з глушаком буде важко впоратися

Спершу з одним впорайся а ти тут про 2-3 заговорив :)

Quote (BOGDANCS)
ну я вважаю що глушник не варто одягати коли грає дуже багато людей. Але він збільшує влучніст, і я його практично завжди одягаю, коли на серві не дуже багато людей, десь менше 6 на 6, 5 на 5

Тут ти вважаєш що не варто,але всеодно вдягаєш :D

Quote (prukolprukol6)
якраз то буде легше, бо з глушником менший розкид і можна в зажим висушити трьох.

Погоджуюсь із тобою

Quote (BOGDANCS)
треба що користувачі по цій темі щось писали, а то вдох толкти ..

Підключився 3

PS: Сам іграю практично завжди з глушником, привичка напевно...

off
PRO_100KillerДата: Неділя, 15.01.2012, 14:51 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Ранг:
Гість
Нагороди: 0
Репутація: 0 Стать: Чоловік
Quote (BOGDANCS)
так що це лише справа смаку.

згоден

Додано (15.01.2012, 14:51)
---------------------------------------------
наприклаю я використовую глушник тіль коли мені треба його або коли ховаюсь

Скромні люди живуть тихо і стріляють з пістолетів з глушніками
off
Форум » Counter-Strike » Тактика » Тактика гри з m4a1
Сторінка 1 з 11
Пошук:
РЕКЛАМА
Статистика Форуму
Останні теми Популярні теми Кращі користувачі Нові користувачі
Переклад сервісу STEAM (7)
А Вам слабо долічити до 2009 ??? :)) (929)
Вчимося стрибати різні стрибки в КС (76)
Який привайдер ви обираєте або на вашу думку найкращий?? (13)
FAQ/Гайд по раскрутке Сервера CS 1.6 (0)
Сервера cs 1.6 (0)
Шукаю людей для спілкування (0)
Стім акаунти продаю дешево (0)
Продам шаблон для скачки CS (0)
Як поміняти зброю з лівої руки на праву? (17)
Продаю стім акаунти ( дешево ) ! (61)
А Вам слабо долічити до 2009 ??? :)) (929)
Готовий і настроєний сервер v.1.0 УКРАЇНСЬКОЮ by sapersat (150)
Відгадай гру по скріну! (150)
Міста (98)
IP ваших серверів (95)
Гра "Три букви" - Розшивруй букви (88)
Роздача 7-8 знаків від WriterMix (82)
Сервер видно в пошуку + підтримка steam (80)
Готовий і настроєний сервер CS 1.6 v2.0 UA by sapersat (77)
Вчимося стрибати різні стрибки в КС (76)
Як відкрити порт в модемі D-Link DSL-2500U/BRU/D (61)
sapersat Постів [ 988 ]
BOGDANCS Постів [ 240 ]
prukolprukol6 Постів [ 214 ]
CJ Постів [ 186 ]
CH@iIIeP16 Постів [ 166 ]
tarzan Постів [ 164 ]
nazik100 Постів [ 143 ]
Redmix360 Постів [ 137 ]
Menisk Постів [ 120 ]
WriterMix Постів [ 118 ]
maroder Постів [ 104 ]
TorreS Постів [ 102 ]