Запам'ятати Забули пароль

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: sapersat 
Форум » Counter-Strike » Встановлення різних додатків на CS 1.6 і сервер. » допоможіть встановити Amxbans і PsychoStats (в долгу неостануся)
допоможіть встановити Amxbans і PsychoStats
sapizhukДата: Вівторок, 12.04.2011, 18:50 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Ранг:
Лейтенант
Нагороди: 0
Репутація: 1 Стать: Чоловік
допоможіть встановити Amxbans і PsychoStats !!! будласка
off
maroderДата: Вівторок, 12.04.2011, 20:43 | Повідомлення # 2
Група: Перевірені
Ранг:
Підполковник
Нагороди: 4
Репутація: 6 Стать: Чоловік
Підготовка до встановлення:
1) QPS 2.3.1 Mod 3 Повний UTF скачати можна тут www.qpsmod.net
2) Perl - скачати можна тут www.activestate.com
3) Будь-який веб-сервер - я використовував VertrigoServ - скачати можна тут www.vertrigo.sourceforge.net
Пропустимо крок установки веб-сервера і Perl, відразу прістуміп до модулів Perl.

Встановлення модулів Perl
Ми встановили Perl, але нам потрібні додаткові модулі для нього, а саме:
DBI (v1.4 або вище)
DBD:: MySQL (v3.0002 або вище)
Data:: Dumper [Входить в стандартну поставку Perl]
Для установки даних модулів йдемо в папку з Perl (C: \ Perl \ Bin) і запускаємо ppm.bat, бачимо приблизно такі:

QPS 2.3.1 Mod 3 Повний UTF + Посібник з установки [Мод Psychostats]

Натискаємо Edit> Preferences> Репозиторії Нам треба буде вказати адресу бази модулів для Perl, звідки будемо встановлювати модулі.
Назва: QWERTY
Розташування:
Для версії Perl 5,8 http://theoryx5.uwinnipeg.ca/ppms/package.xml
Для версії Perl 5,10 http://cpan.uwinnipeg.ca/PPMPackages/10xx/package.xml

Натискаємо додати, бл. посмішка
Шукаємо та встановлюємо потрібні модулі:

Робимо все як показано на скріншоті за номерами:)
1) Висновок списку всіх модулів з бази яку ми додали
2) Вводимо в пошук назву модуля який нам потрібно встановити.
3) Вибираємо потрібний нам модуль
4) Виділяємо потрібний модуль для установки
5) Встановлення виділеного модуля
І так ми встановили модуль DBD:: MySQL, проробляємо теж саме для модуля DBI. Сподіваюся ви зрозуміли, я з першого разу не врубався, якщо чесно:)
На цьому установка модулів Perl закінчена.

Установка Psychostats

Розпаковуємо завантажений архів QPS 2.3.1 Mod 3 Повний UTF в будь-яке місце, куди вам завгодно. Я розпакував сюди
C: \ Documents і Settings \ J0 NT \ Робочий стіл \ QPS 2.3.1 Mod 3 Повний UTF будувати!

Вміст папки веб кидаємо на свій веб сервер, я створив окрему папку статистика.
Повертаємося до папки
C: \ Documents і Settings \ J0 NT \ Робочий стіл \ QPS 2.3.1 Mod 3 Повний UTF побудувати / QPS
Усмішка і запускаємо файл install.pl, запуститься скрипт установки мода Psychostats.

Приступимо .... )) Розписує всі по порядку.
1) Установник запитує нас яка мова використовувати при встановленні, ну б Росіяни:) Тому пишемо тиснемо Enter Росії
2) Тиснемо теж Введіть щоб почати установку
3) Якщо ви встановлюєте Psychostats на свою локальну машину то пишемо Localhost, якщо ні то пишемо IP або ім'я сервера.
4) Інсталятор перевіряє наявність потрібних модулів Perl - Якщо написало "Всі необхідні модулі встановлені вітаю!" Значить тиснемо Enter, якщо ні, то значить ви не встановили какойто модуль. :)
5) Далі йде настройка бази даних Mysql, де і буде зберігається інформація про гравців вашого сервера. Не буду тут пояснювати як створити базу і тд ...
DB Ім'я користувача - Ім'я користувача БД
DB Password - Пароль користувача БД
DB Hostname - Сервер БД
DB Name - Ім'я бази даних
БД Префікс таблиць - Префікс таблиць в БД
DB Compression - Використовувати стиснення переданих даних між серверами веб та БД

Приклад:
Ім'я користувача БД корінь
DB Password - vertrigo
DB Hostname - локальний
DB Name - ps_stats
БД Префікс таблиць - не змінюємо, тиснемо Enter:)
DB стиснення - 1

6) Далі інсталятор запитає вас, почистити йому базу .... пишемо у? якщо використовували базу для установки раніше, п - якщо чиста база.
7) LOGSOURCE - Потрібно вказати шлях до логів CS - Прописуємо (Шлях може відрізнятись) - C: \ Program Files \ Valve \ CStrike \ журнали
8) MODTYPE - пишемо CStrike
9) UniqueID - Тут установник запитує нас як відслідковувати гравців статистикою. - IPADDR (по IP-адреси), ім'я (по імені), SteamID, WonID,
worldid (за унікальним ключу для пар). - Я вибрав ім'я.
10) визначає відсоток майстерності "[розпаду] скіла гравця, віднімає від поточного, кожен день, у разі, якщо гравець не грав у цей день. Рекомендується ставити це значення невеликим (менше 5%)
11) визначає "minskill '[розпаду] мінімальне значення скіла, до якого може опуститися скілу гравця автоматично. Мається на увазі, що скілу гравця не буде АВТОМАТИЧНО знижуватися нижче цього значення. Але це не означає, що скілу не може впасти нижче, якщо він (гравець) грає дуже вже погано.
12) SERVERNAME - Вводимо своє будь-яку назву, буде відображено сторінці в TITLE .... я написав www.makeserver.ru хулігана
13) SERVERIP - Вводимо IP сервера, можна пропустити крок і ввести вже потім з адмінцентру мода.
14) STATSROOT - Папка, де будуть розміщені веб-файли PsychoStats. Я вказав так C: \ Program Files \ VertrigoServ \ WWW \ статистика * У вас може бути свій шлях.
15) STATSURL - Абсолютний URL-шлях до папки з веб-файлами. в 'http://domain.com "НЕ вмикайте початку!
"Statsroot" Зазвичай він аналогічний опції, яку ви ввели вище, але БЕЗ фізичної адреси папки.
Часто - тільки останнє ім'я папки.
Наприклад: Якщо "statsroot" = "D: / WebServer / WWW / Статистика в Інтернеті / ', тоді
"Statsurl '=' / статистика /.

16) Потім майстер перевіряє систему, якщо все ок, переходимо до установки теми. Встановлюйте стандартну тему psweb.Для цього достатньо кілька разів натиснути Enter сміючись і почекати, поки інсталлер заллє файли на сервак.
Потім ще разок натиснути на той же Enter і знову почекати, поки інсталлер заллє основну масу файлів (всякі там *. PHP файли, картинки зброї, карт ... і т.п.).

Ну от і все, вітаю, ви зробили це:), тепер йдемо в папку де починали установку (Де лежить файл install.pl) і запускаємо файл stats.pl, тим самим додаємо інформацію з логів в базу даних, дане дестве може зайняти деякий час, дивлячись скільки логів у вас там назбиралося: D
Щоб додати адміністраторав статистику, потрібно скопіювати вміст папки акт з архіву з модом (C: \ Documents і Settings \ J0 NT \ Робочий стіл \ QPS 2.3.1 Mod 3 Повний UTF побудувати \ Обладнання \ акт \!) До себе на веб сервері, потім перейти в браузері http://localhost/act.php і пройти інструкцій, потім видалити файл act.php з веб-сервера.
PS Сподіваюся у вас все вийшло.
================================================== =====

Додано (12.04.2011, 20:38)
---------------------------------------------
вибачайте шо так тупо закинув гугл транслейт

Додано (12.04.2011, 20:43)
---------------------------------------------
і замість QPS 2.3.1 Mod 3 Повний UTF + Посібник з установки [Мод Psychostats] має бути картинка :)

off
sapizhukДата: Вівторок, 12.04.2011, 21:01 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Ранг:
Лейтенант
Нагороди: 0
Репутація: 1 Стать: Чоловік
спасіба ua
off
Форум » Counter-Strike » Встановлення різних додатків на CS 1.6 і сервер. » допоможіть встановити Amxbans і PsychoStats (в долгу неостануся)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
РЕКЛАМА
Статистика Форуму
Останні теми Популярні теми Кращі користувачі Нові користувачі
Переклад сервісу STEAM (7)
А Вам слабо долічити до 2009 ??? :)) (929)
Вчимося стрибати різні стрибки в КС (76)
Який привайдер ви обираєте або на вашу думку найкращий?? (13)
FAQ/Гайд по раскрутке Сервера CS 1.6 (0)
Сервера cs 1.6 (0)
Шукаю людей для спілкування (0)
Стім акаунти продаю дешево (0)
Продам шаблон для скачки CS (0)
Як поміняти зброю з лівої руки на праву? (17)
Продаю стім акаунти ( дешево ) ! (61)
А Вам слабо долічити до 2009 ??? :)) (929)
Готовий і настроєний сервер v.1.0 УКРАЇНСЬКОЮ by sapersat (150)
Відгадай гру по скріну! (150)
Міста (98)
IP ваших серверів (95)
Гра "Три букви" - Розшивруй букви (88)
Роздача 7-8 знаків від WriterMix (82)
Сервер видно в пошуку + підтримка steam (80)
Готовий і настроєний сервер CS 1.6 v2.0 UA by sapersat (77)
Вчимося стрибати різні стрибки в КС (76)
Як відкрити порт в модемі D-Link DSL-2500U/BRU/D (61)
sapersat Постів [ 988 ]
BOGDANCS Постів [ 240 ]
prukolprukol6 Постів [ 214 ]
CJ Постів [ 186 ]
CH@iIIeP16 Постів [ 166 ]
tarzan Постів [ 164 ]
nazik100 Постів [ 143 ]
Redmix360 Постів [ 137 ]
Menisk Постів [ 120 ]
WriterMix Постів [ 118 ]
maroder Постів [ 104 ]
TorreS Постів [ 102 ]